SmallHiveProject | www.smallhiveproject.eu

SmallHiveProjet - це експеримент з бджільництва для любителів хоббі.

Проект "Маленький вулик" розпочався восени 2017 року, коли хобіст бджоляра розробив невеликий горизонтальний вулик для бджолярства на задньому дворі. В даний час прототип вулика перебуває на етапі публічного випробування на 6 років. Огляньте короткий огляд результатів або перегляньте звіти вулика . Вас також запрошують взяти участь у проекті, створивши власну копію вулика, і опублікуйте свій досвід бджільництва в звіті громадського вулика. Детальна інформація про проект та плани вуликів доступна на домашній сторінці SmallHiveProject.

Підпишіться на інформаційний бюлетень SmallHiveProject (*), щоб бути в курсі:

Hive призначений для виконання наступних вимог:

Щоб задовольнити ці вимоги, автор ретельно переглянув обсяг вуликів та дизайн вулика Warré. Результатом є невеликий горизонтальний вулик, що наближається до форми куба (об'єм 25,7 л: висота 300 мм, ширина 300 мм, довжина 286 мм).

Вулик складається з трьох знімних компонентів ( модель 3D вуликів ):

  1. Корпус фігурного гребінця, що забезпечує простір для шести стовбурів, розміщених на 35 мм.
  2. Повністю рухома листова рамка з шириною 38 мм шириною
  3. Назад у стилі Губер, що забезпечує 38 мм місця для однієї додаткової гребені
Вхід у вулицю розташований у нижній лівій частині передньої частини вулиці та діаметром 25 мм. Королівський винос може бути вставлений між фігурним гребенем тіла кущів та аркушем листя.

Бджоли управляються з невеликим втручанням:
Сам цей вулик покликаний бути потужним інструментом управління для сприяння здоров'ю бджіл та розмноженню природних колоній. Вона була розроблена, щоб, сподіваємось, добре попрацювати, дозволивши робити переважно бджоли. Роль бджоляра полягає в тому, щоб забезпечити притулок для бджіл і, врешті-решт, збирати мед. Подальша інформація ...

За бажанням, вулик може бути прикріплений до дерев.
В якості альтернативи традиційному вулику стоїть автор цього веб-сайту розробив дерево гори . Очікується, що прикріплення вуликів до дерев сприятиме широкому розташуванню колоній і буде сприятливим для приготування річки (вулик приманки).

(*) Надіславши свою електронну пошту, ви прямо погоджуєтесь отримувати інформаційний бюлетень. Ваш електронний лист буде зберігатися на комп'ютері та використовуватись для надсилання новин. Ви знаєте, що ви можете легко скасувати підписку в будь-який час, надіславши електронну пошту UNSUBSCRIBE відповідальному видавцю.